Prawo cywilne

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: 501180889

Napisz: adwokat.wiatrowski@gmail.com

Porady prawne w zakresie zagadnień uregulowanych w Kodeksie cywilnym

W Kodeksie cywilnym uregulowano podstawowe problemy, z jakimi w życiu codziennym stykają się osoby fizyczne i prawne. Ich rozwiązanie nierzadko wymaga pomocy prawnika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych osób działająca w Bydgoszczy „Kancelaria Adwokacka Roman Wiatrowski” oferuje pomoc prawną dotyczącą zagadnień związanych m.in. z ochroną własności i dóbr osobistych, zniesieniem współwłasności ruchomości i nieruchomości, dochodzeniem odszkodowań (zarówno od sprawców szkody, jak i od zakładów ubezpieczeń), dziedziczeniem i podziałem spadku, a także z problemami związanymi z wykonywaniem umów oraz dochodzeniem roszczeń z nich wynikających. Osobom ubiegające się o pomoc w tego rodzaju sprawach Kancelaria oferuje również fachowe porady prawne z uwzględnieniem specyfiki uregulowań prawnych charakterystycznych dla Miasta Bydgoszcz.

Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

Sprawy prowadzone w zakresie prawa cywilnego należą do najpowszechniejszych, dlatego nasza Kancelaria której siedzibą jest Bydgoszcz, oferuje profesjonalne porady prawne m.in. w tej dziedzinie. Oprócz udzielania porad prawnych Kancelaria zajmuje się też sporządzaniem opinii prawnych oraz prowadzeniem spraw z obszaru prawa cywilnego przed organami administracyjnymi i sądowymi.
Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i klientów korporacyjnych, którzy szukają profesjonalnej pomocy prawnej w sprawach cywilnych z zakresu prawa spadkowego, prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa handlowego i gospodarczego, windykacji należności, odszkodowań i ubezpieczeń oraz umów cywilnoprawnych. Kancelaria Adwokacka Roman Wiatrowski zajmuje się również obsługą prawną firm, które potrzebują profesjonalnych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego.

⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5